30-го вересня 2019-го року під головуванням селищного голови Володимира Поповича відбулося перше засідання робочої групи з питань формування проекту селищного бюджету на 2020рік та прогнозу на 2021-2022 роки, яка була створена розпорядженням селищного голови від 21.08.2019 року відповідно до вимог Бюджетного регламенту, затвердженого рішенням селищної ради.

Селищний голова Ланчинської ОТГ повідомив, що розпорядженням селищного голови від 25.09.2019 року №184/20.2-05 затверджено Інструкцію з підготовки бюджетних запитів за програмно - цільовим методом. Проект даного нормативно-правового акту оприлюднено на офіційному сайті Ланчинської ОТГ. Під час обговорення Володимир Попович наголосив що особливістю бюджетного процесу в 2020-му році стане запровадження бюджету участі, що дасть змогу жителям Ланчинської ОТГ пропонувати ті чи інші проекти для розгляду та виконання протягом 2020-го року.

Крім того рішенням сесії Ланчинської селищної ради ОТГ було затверджено Бюджетний регламен та Положення про бюджетні слухання.

Після обговорення було затверджено план роботи та графік проведення засідань групи, розглянуті організаційні моменти щодо підготовки матеріалів для забезпечення діяльності робочої групи. Керівникам бюджетних установ доручено провести інвентаризацію товарно-матеріальних засобів станом на 01.10. 2019р. по 01.11.2019р.