Засідання  робочої  групи  з розробки Плану покращення надання послуги з  утримання доріг Ланчинської ОТГ

Дата: 20.08.2019 16:27

20 серпня 2019  року відбулося  крайнє засідання  робочої  групи  з розробки Плану покращення надання послуги з  утримання доріг Ланчинської ОТГ. Відповідно до рішення  сесії Ланчинської селищної ради ОТГ від 25 червня 2019 р. № 736-18/2019 затверджено пріоритетну послугу в Ланчинській об'єднаній  територіальній громаді – утримання та ремонт доріг в межах компетенції ОТГ . В  засіданні  взяли  участь  члени  робочої групи та  програмний спеціаліст   програми  DOBRE  Марина  Дудяк.     Під  час  зустрічі робочою групою  обговорено план моніторингу та індикатори виконання плану покращення послуги.

Анонім
2019-08-21 22:49:31

про об'їзну дорогу влучно підмічено, це було б прекрасно, сподіваюсь мої внуки дочекаються таких змін.

Величко Віктор Сергійович.
2019-08-20 18:40:58

Пустіть односторонній рух по об'їздні. Розгрузите центральу. Покладьте знаки обмежиння швидкості.

Анонім
2019-08-20 16:56:49

знову гроші підуть в кишені,а дороги як були погані так і залишаться створять видимість ремонту і на цьому все й закінчиться