Перше засідання  робочої  групи  з розробки Плану покращення надання послуги

Дата: 15.07.2019 16:24

15  липня  2019  року відбулося  перше засідання  робочої  групи  з розробки Плану покращення надання послуги з  утримання доріг Ланчинської ОТГ. Відповідно до рішення  сесії Ланчинської селищної ради ОТГ від 25 червня 2019 р. № 736-18/2019 затверджено пріоритетну послугу в Ланчинській об'єднаній  територіальній громаді – утримання та ремонт доріг в межах компетенції ОТГ . В  засіданні  взяли  участь  члени  робочої групи та  програмний спеціаліст   програми  DOBRE  Марина  Дудяк.     Під  час  зустрічі зроблено SWOT- аналіз проблем по утриманню доріг, а також розпочато заповнення анкети вивчення стану  доріг в ОТГ та  узгоджено  подальші  плани  робочої  групи.

Віктор Величко
2019-07-16 14:12:01

Обмеження швидкісного режиму. (покласти знаки) Пустити односторонній рух по об'їздні. Щоб розгрузити центр. Зробити скорочення працівників с/р. Сам знаю і чую від людей що деякі особи погано і не компетентно виконують свої обов'язки. Не вміють або не хотять, то можуть себе попробувати в городницві.