Засідання робочої групи МЕР

Дата: 11.04.2019 14:39

10.04.2019 року відбулося чергове засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку громади в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного  розвитку (USAID).
Місцевий економічний розвиток це програма, що дозволить за рахунок коштів грантодавця DOBRE та співфінансування с
елищної ради, реалізувати проекти  спрямовані на:
підтримку існуючого бізнесу;
стимулювання підприємницької діяльності та появи нового бізнесу, підтримка їх розвитку;
залучення нового бізнесу та інвестицій для підвищення конкурентоздатності громади.
На даному засіданні члени робочої групи
обговорили  ідеї трьох проектів: «Реконструкція  та благоустрій  комунального  ринку «Торговиця» в  селищі  Ланчин;  «Облаштування  території  на  березі  річки  «Прут»; «Просторове  планування  території  громади».

Після обговорення  проголосували  та  вирішили  підтримати  ідеї  проектів:

«Просторове  планування  громади», «Реконструкція  та  благоустрій комунального  ринку  «Торговиця»  в  селищі  Ланчин».

Програма  DOBRE профінансує 70 % робіт,  а 30 % – селищна рада.