Фото без опису    Фото без описуФото без опису

18.07.2019 року відбулася чергова зустріч представників програми  DOBRE, експертів зі стратегії  планування  Олега Карого та Давіда Хоінкіса,  місцевого асистента Фундації  розвитку  місцевої  демократії  Тараса Рашкевича  з робочою групою по розробці стратегії розвитку Ланчинської ОТГ на 2019-2027рр. У рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», за фінансового сприяння USAID в період з березня по липень 2019 року робочою групою ОТГ при сприянні експертів Фонду Розвитку місцевої Демократії з Польщі був напрацьований проект документу Стратегія розвитку Ланчинської об'єднаної територіальної громади на 2019-2027роки», який виноситься на громадське обговорення/консультації з 22 липня до 11 серпня 2019 року. Після  врахування  пропозицій  Стратегія  буде  доопрацьована  і винесена  на сесію  селищної  ради  для  затвердження.

Слід нагадати, що  стратегія розвитку – це планувальний документ на тривалу перспективу, який визначає найважливіші цілі і завдання, інструменти їх реалізацій, а також методи перевірки отриманих результатів політики розвитку, що здійснюється на території. Стратегія повинна відображати політику розвитку; яка прийнята шляхом узгоджень та публічного обговорення, до якої залучені представники адміністрації громади та бізнес секторів. Відповідно до цього було обрано партнерсько – експертну модель праці над стратегією розвитку ОТГ на 2019 – 2027 роки.