ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ від 18.09.2018

Дата: 20.09.2018 13:46

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 18.09.2018 року, щодо обговорення наступних  питань :

1. Про встановлення ставок земельного податку за землі лісогосподарського призначення на 2018 рік.

2. Про внесення змін  до рішення сесії від 27.06.2018 року за №270 «Про встановлення ставок земельного податку і пільг на 2019 рік.

3.Про затвердження детального плану території окремих  земельних ділянок  для будівництва та обслуговування  житлових будинків в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області:

- Півторак Роману Ярославовичу, Півторак Галині Юріївні по вулиці Чорновола  в селищі Ланчин;

- Косюк Любові Миколаївні по вулиці Чорновола;

-Усин Наталії Михайлівні, Усину Михайлу Онуфрійовичу по вулиці Незалежності,22а в селі Добротів.

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначених проектів детальних планів територій та вищенаведених питань, пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.