Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 12 червня 2018 року, щодо обговорення наступних  питань :

1. Про розгляд  проектів  містобудівної  документації (детальні плани територій), які знаходяться на території Ланчинської ОТГ.

2. Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.

3. Про встановлення земельного податку і пільг на 2019 рік.

4.Про затвердження детального плану території окремих  земельних ділянок  для будівництва та обслуговування  енергопарку сонячних електростанцій в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначених проектів детальних планів територій та вищенаведених питань, пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.