ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ СЕСІЇ Ланчинської ОТГ

Дата: 21.09.2018 14:01

1. Про встановлення ставок земельного податку за землі лісогосподарського призначення на 2018 рік.

2. Про внесення змін  до рішення сесії від 27.06.2018 року за №270 «Про встановлення ставок земельного податку і пільг на 2019 рік.

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесії селищної ради ОТГ від 19 вересня 2018 року:

Рішення сесії приведено у відповідність  до  чинного законодавства та згідно  постанови Закону України №2497-V111 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Дані рішення  оприлюднені  шляхом розміщення на офіційному сайті Ланчинської ОТГ - https://gromada.org.ua/