ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 04.07.2018 09:19

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від  03 травня 2018 року щодо обговорення  проекту детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  авто мийки та майстерні по ремонту автомобілів  по вулиці Шухевича в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Гаська Ореста Михайловича.

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначеного проекту детального плану території пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.