РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ)

1.Детальний план території по вулиці Зарічна  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Білоуса Михайла Івановича  жителя селище Ланчин).

1.Детальний план території урочище колійове  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Яремин Юрій Володимирович жителя селища Ланчин вулиця Річкова,26а).