Фото без опису

        1. Детальний план  території земельної ділянки  по відведенні  та встановленні  цільового призначення якої змінюється для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( обслуговування площадки по відвантаженню  піщано-гравійної суміші)  по вулиці Незалежності  в с.Ланчин (Бідаш  Василь Михайлович житель селища Ланчин)

        2.Детальний план території на вулиці  в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Гресько Ірина Степанівна жителька селища Ланчин ).

     3. Детальний план  території земельної ділянки  по відведенні  та встановленні  цільового призначення якої змінюєтьсяіз земель для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в селі Добротів по вулиці Л.Українки (Сікорин Ірина Михайлівна жительки села Добротів).

          4.Детальний план території по вулиці М.Підгірянки в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Баран Марії Михайлівни  жительки м.Івано-Франківськ ).

           5.Детальний план території в урочищі Царина в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Голіней Христина Михайлівна  жительки селище Ланчин).

           6.Детальний план території по вулиці Зелена в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Іваночко Михайло Михайлович жителя селища Ланчин).

                  7.Детальний план території по вулиці Українська в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Голіней Олесі Юріївни жительки селища Ланчин)

           8.Детальний план території по вулиці Незалежності в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( Голіней Ігор Петрович жителя селища Ланчин)

 

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3 та на веб-сайті Ланчинської селищної ради  - lanchynska-gromada.gov.ua

 

Замовник : Ланчинська селищна рада  (на підставі звернення заявника).

 

Терміни ознайомлення  з проектами – до 29.09.2021 року включно.

 

        Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради  у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

         Громадські слухання проекту  вищевказаної містобудівної документації  буде проводитися  30.09.2021року в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна, 3.