1.Детальний план території урочище колійове  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Яремин Юрій Володимирович жителя селища Ланчин вулиця Річкова,26а).

 

     2.Детальний план території по вулиці Героїв Крут в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Ванджури Ольги Ярославівни  жительки села Білі Ослави вулиця С.Бандери,11).

         

 

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3

 

Замовник : Ланчинська селищна рада ОТГ (на підставі звернення заявника).

Терміни ознайомлення  з проектами – до 15.10.2020 року включно.

 

          Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

           Громадські слухання проекту  вищевказаної містобудівної документації  буде проводитися  16.10.2020 року в приміщенні Ланчинської селищної ради ОТГ, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна,3