ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙНЯТТЯ  РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ  ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ  ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 29.08. 2019 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

• по вулиці Шухевича  в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області Тороус І.Я

• по вулиці Млинарська в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області Голіней М.М.

• по вулиці Грушевського в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області Бойчук Д.Р.

• по вулиці Незалежності (Українська) в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області Янко В.М

• по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Півторак О.М.

• по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Пилипчук В.Л.

• по вулиці Кобилянської  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Голіней І.І

• по вулиці Грушевського в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області Яновська М.М