Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 29.10.2021 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

1.Грабовецький Михайло Михайлович с.Ланчин  земельна ділянка площею 0,0759га  по вулиці Зарічна с. Ланчин.

2.Климко Євген Ігорович   с.Ланчин  земельна ділянка площею 0,0496га по вулиці Кобилянської с.Ланчин.

3.Сулятицька Марта Петрівна с. Ланчин земельна ділянка площею 0,0910га по вулиці Чорновола  с.Ланчин.

• По зміні цільового призначення із земель  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд в землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

1.Яновський Михайло Іванович с.Ланчин  земельна ділянка площею 0,0429 га по вулиці  Незалежності  с.Ланчин.