Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 29.09.2021 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

1.Двібородчин Марія Михайлівна м.Івано-Франківськ  земельна ділянка площею 0,1000га  по в урочищі Царина  с.Добротів.

2.Завальнюк Ігор Дмитрович  с.Мамалига  земельна ділянка площею 0,1000га в урочищі Забереж  с.Добротів.

3.Іваночко Уляна Михайлівна  с. Ланчин земельна ділянка площею 0,0900га по вулиці Колійова  с.Ланчин.

4.Гранат Ярослав Петрович  с.Добротів  земельна ділянка площею 0,2318га в по вулиці Українська с.Добротів.

Для будівництва  та обслуговування  об’єктів  відновлюваних джерел енергії

5.Бабінському Максиму Ігоровичу  м.Коломия  земельна ділянка площею 0,2599га в урочищі Ділок  с.Ланчин.

По зміні цільового призначення із земель  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд в землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (громадське харчування, офісні приміщення)

1.Дем’янчук Сергій Михайлович с.Ланчин  земельна ділянка площею 0,0921 га по вулиці  Франка с.Ланчин.