ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙНЯТТЯ  РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ  ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ  ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 30.09.2020 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

1.Романюк Анні Василівні  с.Ланчин  земельна ділянка площею 0,0700га  по вулиці Левицького с. Ланчин.

2.Зубко Надії Василівні   с. Пасічна  земельна ділянка площею 0,2000га по вулиці Українська  с.Добротів.

3. Грицяк Любові Василівні с. Ланчин земельна ділянка площею 0,1500га по вулиці Українська  с.Ланчин.

4. Гресько Тетяні Михайлівні с. Ланчин земельна ділянка площею 0,1158га по вулиці Чорновола  с.Ланчин.

5.Щербатюк Любові Михайлівні с. Ланчин земельна ділянка площею 0,0998га по вулиці Чорновола с.Ланчин.

6. Петруняк Дмитро Васильович с.Добротів   земельна ділянка площею 0,1000га  по вулиці Грушевського с.Добротів.

7. Гресько Іван Дмитрович с. Ланчин земельна ділянка площею 0,1135га по вулиці Незалежності  с.Ланчин.

• для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

1.Яновській Марії Михайлівні с.Ланчин  земельна ділянка площею 0,0228га по вулиці  Незалежності  с.Ланчин.