ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙНЯТТЯ  РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ  ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ  ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 02.07.2020 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

1. Небелюк Світлані Григорівні с.Ланчин земельна ділянка площею 0,1500га  по вулиці Чорновола с.Ланчин.

2. Мельнику Олексію Васильовичу с.Ланчин   земельна ділянка площею 0,1128га  по вулиці Чорновола с.Ланчин.

3.Пасічній Роксолані Юріївні  с.Добротів  земельна ділянка площею 0,1000га по вулиці Лесі Українки  с. Добротів.

4. Брунько Ользі Василівні с. Добротів земельна ділянка площею 0,1200га в урочищі Забереж  с.Добротів.

5. Данищуку Віталію Васильовичу с. Ланчин  земельна ділянка площею 0,1449га по вулиці Українська  с.Ланчин.

6. Васьків Роману Зіновійовичу, Васьків Романі Дмитрівні с.Добротів земельна ділянка площею 0,1500га в урочищі Полянки  с.Добротів.

7. Ванджурі Ользі Ярославівні с. Білі Ослави  земельна ділянка площею 0,1489га  по вулиці Героїв Крут  с.Ланчин.

8. Семківу Юрію Ігоровичу с. Яблуниця   земельна ділянка площею 0,0500га по провулку Незалежності  с.Добротів.

9. Яремин  Юрій Володимирович с.Ланчин  земельна ділянка площею 0,1280га  для БОЖБ в урочищі Колійове  с.Добротів.

10. Голіней Марії Михайлівні с. Добротів  вулиця  земельна ділянка площею 0,1455га по вулиці Зарічна  с.Ланчин.

• для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

1.Балабан Роману Михайловичу   с. Ланчин  вулиця  земельна ділянка площею 0,1000га   в урочищі Царина  с.Добротів.

2.Климко Михайлу Михайловичу с.Ланчин земельна ділянка площею 0,1500га по вулиці Незалежності  с.Ланчин.