Проведено робочу зустріч

Вчора, 25 лютого 2019 року, в Ланчинській селищній раді ОТГ було проведено робочу зустріч представників «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА з селищним головою, заступником голови, представниками відділу соціального захисту, служби у справах дітей селищної ради, старостами сіл Добротів, Середній Майдан, соціальними педагогами, практичними психологами та заступниками директорів закладів освіти ОТГ з метою підвищення ефективності виконання державної політики з протидії торгівлі людьми та активації роботи в цьому напрямку.

21 лютого 2019року відбулося засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира Поповича, члени виконавчого комітету обговорили питання порядку денного, що стосується різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

Запалімо свічу пам’яті загиблими учасниками  Революції Гідності

Запалімо свічу пам’яті загиблими учасниками Революції Гідності

Найтрагічніші події Революції Гідності згадували в Ланчині. Вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні прийшли учні Ланчинської гімназії та Ланчинського ліцею ім. Ю. Шкрумеляка, працівники галузей медицини, освіти, культури, апарату селищної ради, а головне громадськість селища. Парох церкви Зіслання Святого Духа, отець Василь Ткачук та громадськість провели панахиду за загиблими учасниками Революції Гідності. Присутні підчас поіменного пригадування загиблих героїв заплили сто символічних свічок котрі мають нагадувати всім нам про безцінну жертву покладену на вівтар незалежності.

Вшанування пам’яті за загиблими учасниками Революції Гідності в Ланчині

20 лютого - пам'ятний для багатьох українців день. Це День Героїв Небесної Сотні, приурочений подвигу учасників Революції Гідності 2013-2014 рр. 18-20 лютого стали переломними в ході подій Революції Гідності. Саме в ці дні 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за цей період було вбито більше ста осіб, яких назвали «Небесною Сотнею». Серед списку загиблих є ім’я  нашого односельчанина Василя Шеремети.

Розпочала свою роботу Академія лідерства

Сьогодні, 18.02.2019року, розпочала свою роботу Академія лідерства для ОМС реалізована у співпраці з Радою Європи Фондом Розвитку Місцевої Демократії в рамках програми DOBRE 6 група, 2 сесія проходить в м. Катовіце Польша, участь в якій бере заступник селищного голови Ланчинської ОТГ Василь Іванович Іванішак.

Проведено виїзний прийом громадян в Середньомайданському старостинському окрузі

У вівторок 12 лютого голова Ланчинської селищної ради ОТГ  В. Попович та заступник голови М. Гресько провели виїзний прийом громадян Середньомайданського старостинського округу в с. Сер. Майдан.