Якісні продукти харчування – дітям Прикарпаття

З вересня 2018 р. Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області працювало над виконанням  регіональної цільової програми “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”.

Вітаю працівників землевпорядної служби з професійним святом – Днем землевпорядника!

Самобутність українського народу, його історична й ментальна індивідуальність особливо споріднена й нерозривно пов´язана з основним національним багатством землею. Все, що стосувалося цієї вічної цінності, що якимось чином торкалося земельних відносин, завжди перебувало в епіцентрі суспільної уваги. Виняткове значення земельне питання має і в нашому сьогоденні. Це відчуття власності виділення продовольчого забезпечення та наповнення місцевого бюджету.  Саме тому на працівників землевпорядної служби покладають  особливі надії і сподівання у вирішенні надзвичайно чутливих суспільних питань: реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за раціональним використанням та охороною земель, забезпеченні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель. Зичу Вам миру, добра, благополуччя, успіхів у праці на благо громади та народу України.

Перші кроки до створення ЦНАПу

5 березня у м.Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої голова селищної ради ОТГ Попович Володимир Васильович підписав Меморандум про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП).

Відновлення руху автобуса по маршруту с.Майдан-с.Добротів

За ініціативою Ланчинської селищної ради ОТГ за домовленістю з приватним перевізником з метою відновлення сполучення з центром громади з 05 березня 2019 року розпочинає роботу маршрут між селами С.Майдан (ч/р Гаврилівку) та с.Добротів. Графік руху додається.

Проведено тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій»

25 лютого 2019 року, в Ланчинській селищній раді ОТГ було проведено виїзний тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій» Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування , державних підприємств, установ і організацій для працівників апарату Ланчинськоїї селищної ради ОТГ, старост, керівників структурних підрозділів.