ЦПМСД інформує

Дата: 08.04.2020 11:47

Щодня по ОТГ реєструються 3-5 випадків захворювання на ГРВІ та грип.

Хворих на корона вірус немає.

39 із  213 наших мешканців, які перебували на самоізоляції в зв’язку з приїздом із країн, де були зареєстровані випадки COVID-19 вже вийшли з карантину, до кінця цього тижня їх залишиться біля 15-ти осіб  із тих, що вже зареєстровані.

Самоізоляція та чітке виконання рекомендацій медиків більшістю населення дає свої результати.

Всі аптеки мають в наявності антибіотики вітчизняного та іноземного виробництва.

Медичні працівники працюють в режимі суворого карантину без вихідних.

Організований та затверджений склад мобільної бригади для  випадків проведення забору зразків біологічного матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу, що перебувають на самоізоляції.

Адміністрація ОТГ та ЦПМСД  працюють над питанням поповнення засобів та закупівлі одноразових експрес-тестів на COVID-19.

Лабораторні, рентгенологічні обстеження та консультації профільних спеціалістів проводяться тільки за показами по направленню сімейного лікаря.

При необхідності просимо звертатися за телефонами реєстратури (моб.0986699875, стац. 3-24-62) та сімейних лікарів.

Дякуємо за розуміння.

Адміністрація ЦПМСД.