Відзнаки від УДСНС

У п’ятницю 28.12.2018 року начальник управління державної служби  з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак оглянули приміщення МПК Ланчинської ОТГ. Голова громади Володимир Попович презентував ремонт приміщення, придбання спецтехніки та розказав про умови роботи персоналу. Наголосив що першочерговим завданням керівництва є забезпечення безпеки життєдіяльності громадян. У цьому році реалізовано проект «Назустріч вогневій стихії»: проведено ремонт приміщення, облаштовано систему опалення, придбано мобільний пожежний модуль (мотопомпа) та автовишку.

Вітання від наймолодших

Сьогодні з новорічними побажаннями, та різдвяною колядою до Ланчинської селищноїради ОТГ завітали наймолодші жителі громади. За гучну коляду та щирі вітання маленькі колядники отримали в подарунок від селищного голови солодкі ласощі та набір настільних розвивальних ігор.