Сьогодні у відділі Центр надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради уповноважена особа Надвірнянського відділу обслуговування (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Оксана Дереновська провела виїзний прийом. Під час прийому громадяни цікавилися умовами виходу на пенсію та стажем, який необхідний для права виходу на пенсію та порядком перерахунку пенсій. Присутніх було ознайомлено із новітніми технологіями, які використовуються Фондом, зокрема:

– отримання електронних документів – довідка про розмір пенсії, інформація про страховий стаж; (форми ОК-5, ОК-7); про послугу смс – інформування за допомогою якої щомісячно повідомляється пенсіонера про всі зміни, які відбуваються у пенсійній справі; про призначення пенсії в “одне відвідування”, тобто про можливість надання документів для призначення пенсії в електронному вигляді.