Фото без опису

    1.Детальний план території по вулиці Українська в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Граната Ярослава Петровича жителя села Добротів).

     2.Детальний план території в урочищі Забереж в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Завальнюка Ігоря Дмитровича жителя села Добротів).

   3. Детальний план території в урочищі Полянки в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області по зміні цільового призначення  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Янка Миколи Дмитровича жителя села Добротів).

    4.Детальний план території по вулиці Кобилянська в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області по зміні цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Марусина Василя Васильовича жителя селища Ланчин).

 

 

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3 та на веб-сайті Ланчинської селищної ради  - lanchynska-gromada.gov.ua

 

Замовник : Ланчинська селищна рада ТГ (на підставі звернення заявника).

 

Терміни ознайомлення  з проектами – до 20.03.2023 року включно.

 

        Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

         Громадські слухання проекту  вищевказаної містобудівної документації  буде проводитися  21.03.2023 року  о 14.00год. в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна, 3.