1.Детальний план території в урочищі Царина в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області по зміні цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Рогожинської Любові Василівни  жительки  села Добротів).

 

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3 та на веб-сайті Ланчинської селищної ради  - lanchynska-gromada.gov.ua

 

Замовник : Ланчинська селищна рада ТГ (на підставі звернення заявника).

 

Терміни ознайомлення  з проектами – до 04.09.2023 року включно.

 

        Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

         Громадські слухання проекту  вищевказаної містобудівної документації  буде проводитися  05.09.2023 року  о 14.00год. в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна, 3.