Залучення безробітних до громадських, суспільно корисних та інших тимчасових робіт

Зміни, про які всі так говорять, передбачені Постановою Кабміну від 21.06.2022 № 716. Діє вона з 28 червня та, серед іншого, запроваджує можливість залучення безробітних до громадських, суспільно корисних та інших тимчасових робіт.

Додаткова відпустка на дітей у період воєнного стану

Як відомо, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною" № 1401-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 квітня 2021 року, забезпечено рівні можливості для чоловіка й жінки у питанні поєднання роботи із сімейними обов'язками. Зокрема, усуваються законодавчі прогалини, що обмежують право батька на відпустку для догляду за дитиною.