Організації які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах

Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.

7 червня – Всесвітній день безпеки харчових продуктів

Щороку 7 червня відзначається Всесвітній день безпеки харчових продуктів. У грудні 2018 року Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією (A/RES/73/250) проголосила 7 червня Всесвітнім днем безпеки харчових продуктів (World Food Safety Day). День встановлено з метою привернення уваги держав до проблем здорового харчування населення, а також якості вироблених харчових продуктів.

Повідомлення системи RASFF стосовно виявлення хлорпірифосу в листі амаранту, що експортувалося з Камеруну до України

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів (RASFF) від 01.06.2022 р. №2022.3226 стосовно виявлення хлорпірифосу в листі амаранту, що експортувалося з Камеруну (оптовий продавець: Asia Express Food B. V., Netherlands; імпортер: EURL Raketspa Services, France) до України (отримувач: фізична особа-підприємець: Олег Малах, вул. Флоренції 10 А, кв. 101, м. Київ, 02000).

ЦНАП Ланчинської ТГ розпочав прийом документів на оформлення паспортів

Ланчинський Центр надання адміністративних послуг приймає документи на виготовлення закордонних паспортів та паспортів громадянина України у формі картки. Раніше про таке жителі громади могли тільки мріяти. Найближчий паспортний стіл - у районі, а потрібно туди поїхати та відстояти довгі черги. Сучасні ж ЦНАПи працюють для того, аби надати якісну послугу якомога наближено до споживача, 5 днів на тиждень і зменшити час в простояній  черзі.