ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ НАДІЇ ДАНИЛЮК З ДНЕМ СЕЛИЩА

Дата: 12.07.2021 15:49

Дорогі жителі селища Ланчин!

Наше славне селище Ланчин відзначає свою 780-ту річницю. З цієї нагоди від усього депутатського корпусу та від себе особисто  вітаю усіх зі святом!

Впродовж багатьох століть Ланчин був і залишається джерелом невичерпної духовної енергії і добра.

День селища - це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати його славне історичне минуле, яким ми всі пишаємося. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багатий Ланчин, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Бажаю, щоб з кожним роком наше селище розквітало і  ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин нашого селища завжди єднало і гуртувало нас в одну велику Ланчинську родину.

Нехай у селищі панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

Мій Ланчин - Моя Свобода!

З повагою

селищний голова                                                          Надія ДАНИЛЮК

Голіней Роман Іванович
2021-07-12 16:26:05

Дякуємо Вам і всім хто приєднався до організації цього свята!