В рамках виконання Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» 10.12.2020р. фахівці системи безоплатної правової допомоги відділу «Надвірнянське бюро правової допомоги» забезпечили роботу виїзного пункту консультування на базі Ланчинської територіальної громади в приміщенні ЦНАП.

Під час зустрічі із працівниками та громадянами говорили про проблемні питання які виникають в роботі дуже часто, а саме:

як реалізувати своє право на безоплатне отримання земельної ділянки;

що таке кадастровий номер та як і де його отримати?;

виготовлення технічної документації на землю;

як встановлюються межі земельних ділянок?;

який земельний податок для фізичних осіб?;

те, хто є суб'єктом права на БВПД;

Після заходу фахівці забезпечили роботу мобільного консультаційного пункту доступу громадян до безоплатної правової допомоги, під час якої надали вичерпні відповіді на питання що стосувались:

порядок оформлення заповіту;

порядок усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою;

порядок оформлення допомоги по безробіттю;

порядок виправлення допущеної помилки у державному акті на право приватної власності на землю.

А також розповіли про механізм отримання первинної правової допомоги та доступ до вторинної правової допомоги, зауважили, що скористатися послугами Бюро можна, звернувшись особисто або зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД.

Додатково повідомляємо, що відділ «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:

м. Надвірна, вул. Грушевського, 18;

Тел.(03475) 2-80-51, (050) 71-91-048

Окрім того, нагадуємо, що в Україні діє конктакт-центр

системи безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 (цілодобово, у межах України – безкоштовно).

#Правова Допомога #БПД