На протязі травня ЦНАПом було надано 227 адміністративних послуг:
???? зняття з реєстрації місця проживання: 1 особа вибула до м. Надвірна, 1-м.Коломия та 2 – в межах ОТГ. Звернення із заявою на постійне місце проживання за кордон відсутні.
- реєстрація місця проживання:
- реєстрація місця проживання новонароджених дітей -9;
- прибули з Хмельницької області – 1, Коломийського району – 2, в межах ОТГ – 4;
- оформлено довідок про виготовлення ІД карток – 19;
- оформлено довідок про зняття реєстрації – 1;
- вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- та 45- річного віку – 18;
- послуги соціального характеру – 148;
- було видано 21 довідку різного характеру.
Крім того постійно надаються консультації суб’єктам звернень з різних питань.
Завдяки інтеграції послуг мешканці у зручних умовах можуть зареєструвати місце проживання та отримати ряд місцевих послуг, які до створення ЦНАП, надавалися в кабінетному форматі окремими посадовими особами.
Доступними стали також нові адміністративні послуги, які раніше можна було отримати лише в райцентрі. Серед таких послуг є послуги соціального характеру (довідки на харчування; установлення статусу, видача та продовження посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї та ін.); земельні послуги; пенсійні послуги; вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25-, 45-річного віку; центр зайнятості; тощо.
Соціальний аспект є основним у створенні належного ЦНАП в ОТГ, бо послуги надаються у комфортних для відвідувачів умовах, стають ближчими до мешканців, яким уже не потрібно їздити у райцентр та простоювати у чергах.

Світлина від Cnap Otg.