ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 27.06.2019 13:56

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙНЯТТЯ  РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ  ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ  ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 25.06. 2019 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

• по вулиці Січових Стрільців  в селі Добротів  Надвірнянського району Івано-Франківської області Маковійчук М.В.

• по вулиці Українська  в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області Кухарчук Г.М.

• по вулиці Героїв Крут в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Яновський В.Ю

Під реконструкцію виробничо-складських приміщень хлібопекарні  під нежитлові  приміщення по вулиці Незалежності,87 в селищі Ланчин Семанюк Г.І.