Підсумкова зустріч представників програми  DOBRE, експертів зі стратегії  планування

Дата: 13.08.2019 14:57

13.08.2019 року відбулася підсумкова зустріч представників програми  DOBRE, експертів зі стратегії  планування  Олега Карого та Давіда Хоінкіса,  місцевого асистента Фундації  розвитку  місцевої  демократії  Тараса Рашкевича  з робочою групою по розробці стратегії розвитку Ланчинської ОТГ на 2019-2027р.р.  У рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», за фінансового сприяння USAID в період з березня по липень 2019 року робочою групою ОТГ при сприянні експертів Фонду Розвитку місцевої Демократії з Польщі був напрацьований проект документу Стратегія розвитку Ланчинської об'єднаної територіальної громади на 2019-2027роки» та винесений на громадське обговорення/консультації з 22 липня до 11 серпня 2019 року. На зустрічі представлено  результати  громадського обговорення завдань Стратегії, внесено зміни у проект. Після  врахування пропозицій   Стратегія буде винесена  на сесію  селищної  ради  для  затвердження.

Слід нагадати, що  стратегія розвитку – це планувальний документ на тривалу перспективу, який визначає найважливіші цілі і завдання, інструменти їх реалізацій, а також методи перевірки отриманих результатів політики розвитку, що здійснюється на території. Стратегія повинна відображати політику розвитку; яка прийнята шляхом узгоджень та публічного обговорення, до якої залучені представники адміністрації громади та бізнес секторів. Відповідно до цього було обрано партнерсько – експертну модель праці над стратегією розвитку ОТГ на 2019 – 2027 роки.