ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 20.05.2019 11:54

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 14.05.2019 року, щодо обговорення наступних  питань :

1.Про затвердження  детального плану території  земельних ділянок  для будівництва та обслуговування об’єктів придорожнього  сервісу, торгово-офісних приміщень та об’єктів житлового будівництва в межах вулиць  Незалежності-Привокзальна. (Буртик В.Я.)

2.Про затвердження детального плану території окремих  земельних ділянок  для будівництва та обслуговування  житлових будинків в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області:

- Вацик Ярослав  Михайлович, Вацик Діана Василівна по вулиці 16 Липня  в селищі Ланчин;

- Цюрак Юрій Васильович, Цюрак Тетяни Михайлівна по вулиці Прикарпатська в селищі Ланчин;

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначених проектів детальних планів територій та вищенаведених питань, пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.