ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 24.12.2018 11:26

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 18.12.2018 року, щодо обговорення наступних  питань :

1.Про затвердження детальних планів території окремих  земельних ділянок  для будівництва та обслуговування  житлових будинків в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області:

- Іваночку Ярославу Івановичу  на вулиці О.Кобилянської (колійове) в селищі Ланчин;

- Жупник  Марії Михайлівні  на вулиці О.Кобилянської (колійове)  в селищі Ланчин;

- Римаруку Петру Васильовичу  на вулиці Незалежності  в селі Добротів;

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначених проектів детальних планів територій та вищенаведених питань, пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.