Чергова зустріч представників програми DOBRE по розробці стратегії розвитку Ланчинської ОТГ

Дата: 21.03.2019 11:46

20.03.2019 року відбулася зустріч представників програми DOBRE, експертів зі стратегії планування Олега Карого та Давіда Хоінкіса  з робочою групою по розробці стратегії розвитку Ланчинської ОТГ на 2019-2027р.р.

Стратегія розвитку – це планувальний документ на тривалу перспективу, який визначає найважливіші цілі і завдання, інструменти їх реалізацій, а також методи перевірки отриманих результатів політики розвитку, що здійснюється на території.

Стратегія повинна відображати політику розвитку; яка прийнята шляхом узгоджень та публічного обговорення, до якої залучені представники адміністрації громади та бізнес секторів. Відповідно до цього було обрано партнерсько – експертну модель праці над стратегією розвитку ОТГ на 2019 – 2027 роки.