Дата: 07.03.2019 15:11

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження Регламенту діяльності відділу Центру надання адміністративних послуг ____».

Даний проект регуляторного акту розроблено з метою забезпечення вимог Законів України «Про адміністративні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні» та чіткого визначення порядку організації роботи та взаємодії учасників Центру надання адміністративних послуг, органів виконавчої влади, установ, їх посадових та службових осіб, задіяних у забезпеченні організації надання встановленого переліку адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг, створенні зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Розробник:

Ланчинська селищна рада

Спосіб оприлюднення:

З повним текстом проекту регуляторного акту та відповідним аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні селищної ради та на офіційному сайті в розділі «Регуляторна діяльність» (https://lanchynska-gromada.gov.ua/news/1551946254/).

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб подання  зауважень та пропозицій:

-поштою за адресою: 78500 Івано-Франківська область Надвірнянський район смт.Ланчин, вул. Шкільна.  3

-наелектроннуадресу:https://lanchynskagromada.gov.ua/news/1551946254/.

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження Регламенту діяльності відділу Центру надання адміністративних послуг ____».

2.Аналіз регуляторного впливу.