Уникаємо переохолоджень у час війни!

На тлі постійного стресу, поганого сну та харчування, частого переохолодження імунітет стає вразливішим. Тож не забувайте подбати про власне здоров’я та здоров’я ваших рідних, особливо коли спускаєтесь у сховище/підвал. Хоч і настала календарна весна, але все-таки холодно.

Прихована небезпека

На сьогоднішній важкий період, коли в країні іде війна, захворюваність інфекційними хворобами, а саме особливо-небезпечними інфекціями відійшла , так би мовити, на другорядний неактуальний план. Всі думки людей, сили, ресурси пере направлені на те, як сьогодні допомогти військовим та громадянам, які тимчасово переселені із своїх постійних місць життєдіяльності. На даний час з усіх куточків нашої області та району в тимчасово облаштовані приміщення звозиться, зноситься і зберігається величезна кількість харчових продуктів. Ось тут слід згадати про другу, так звану «армію гризунів-щурів та мишей», які є переносниками особливо-небезпечної інфекції «Лептоспіроз».