Пункт вимірювання артеріального тиску та експрес визначення рівня цукру крові на території ринку «Торговиця»

Останнім часом в ЦПМСД Ланчинської селищної ради ОТГ стали частіше звертатись пацієнти із скаргами на погане самопочуття, яке пов’язують із змінами показників артеріального тиску (частіше в сторону підвищення). Весняні роботи на городі та в домівках, передвеликодні клопоти не завжди дають можливість нашим мешканцям вчасно звернутись за консультацією та медичною допомогою. Порадившись з головою селищної ради  медики вирішили піти назустріч людям.

Роз’яснювальні роботи

Начальник Надвірнянського відділення Николайчук Т.Р. провела наради – зустрічі з метою роз’яснювальної роботи щодо обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності :