Оголошення!

Шановні громадяни! Приписна кампанія з вибору сімейного лікаря триває до 30.06.2019 р.  Якщо ви не встигли обрати лікаря якому ви довіряєте – поспішйте звернутись в ЦПМСД Ланчинської ОТГ. З 01.07.2019 р. медичні послуги для не задекларованих громадян будуть оплачуватись пацієнтами. До обов’язків вашого лікаря входить:  лікування та обстеження, призначення необхідних аналізів, направлення до профільних спеціалістів, вакцинація, профілактика захворювань, видача рецептів, медичних довідок та лікарняних листків.

Подяка за благодійну допомогу

Засвідчую свою повагу та висловлюю слова подяки особисто від себе та виконавчого комітету  Ланчинської селищної ради за організацію, супровід та перевезення гуманітарної благодійної допомоги для медичних закладів громади з Німеччини Громадській організації «Ініціатива Е+» (голова правління п. В. Варава).