Борги за газ клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» зросли в 1,5 рази

За перший місяць 2021 року суттєво зросла заборгованість населення за спожитий газ перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут». Станом на початок лютого заборгованість населення перед постачальником газу складає 821,74 млн грн, хоча ще на початок грудня 2020 року мешканці Прикарпаття боргували компанії 472 млн грн.

Відбулася I-е пленарне засідання чергової 5 сесії Ланчинської селищної ради

10 лютого під головуванням Ланчинського селищного голови Надії Данилюк відбулось I пленарне засідання чергової 5 сесії Ланчинської селищної ради 8 скликання, на якому були присутні 18 депутатів.

Відбувся день депутата

5 лютого 2021 року під головуванням секретаря Ланчинської селищної ради Ольги Яремин в Ланчинській селищній раді відбувся День депутата. Обранці громади попередньо розглянули матеріали чергової V сесії селищної ради, проведення якої передбачено 10 лютого. На чергову сесію I пленарного засідання виноситься 25 питань.