Прикарпаття вийшло із «червоної» зони.  В області почали діяти обмеження, що відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки

Прикарпаття вийшло із «червоної» зони. В області почали діяти обмеження, що відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки

Івано-Франківщина перебувала в «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 26 лютого 2021 року.  Станом на 09 квітня 2021 року в області вперше з кінця лютого усі шість індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням короновірусної інфекції уже не відповідали «червоному» рівню епіднебезпеки.

Ланчинська селищна рада бере участь у 12 обласному конкурсі по двох пріоритетних напрямках

Першого квітня 2021р. стартував 12 обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Проектні заявки прийматимуться за чотирма пріоритетними напрямками, визначеними радою Конкурсу. Відповідно було виокремлено такі пріоритети, як енергетична самодостатність, розвиток туристично-рекреаційної сфери, підвищення рівня екологічної безпеки, розвиток соціальної інфраструктури та інклюзії.