Хто має змогу розмістити евакуйованих осіб (переселенців) у власних помешканнях чи приміщеннях, прохання повідомити про це у селищну раду.

Контактні телефони:

067-131-32-02 – Марія Штих

097-985-71-59 – Марія Климко

097-433-81-81 – Михайло Мельник

095-883-76-78 – Богдан Кінаш (староста Середньомайданського старостинського округу)

096-723-89-80 – Михайло Іванішак (староста села Добротів)

Також повідомляємо всіх внутрішньо переміщених громадян, які знаходяться на території Ланчинської громади прийти з документами, що посвідчують особу у Ланчинську селищну раду для отримання тимчасового посвідчення, адже без нього ви не зможете користуватися соціальними послугами.

Нагадуємо, що на території України діє військовий стан, у разі виявлення фактів переховування громадян до житлових будинків буде направлена поліція.

Всі чоловіки від 18 до 60 років, які евакуювалися у Ланчинську громаду, не пізніше 48 годин після прибуття мають з'явитися до Надвірнянського РТЦК та СП, який знаходиться у м. Надвірна вул. Шевченка, 96 для взяття на військовий облік. У період воєнного стану накази військових адміністрацій є обов'язковими до виконання.

УВАГА!!! Надвірнянський РТЦК та СП перемістився на адресу: м.Надвірна, вул. Соборна, 177 (приміщення ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")