Омбудсман закликала громадян України з усією відповідальністю і серйозністю поставитися до свого здоров'я, адже вакцинація - єдиний шанс попередити тяжкі ускладнення хвороби

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Прикарпаття – в  «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки

Прикарпаття – в «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки

З 18 жовтня 2021 року в Івано-Франківській області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні залишається  неблагополучною з тенденцією до погіршення. Значно зростають показники захворюваності, госпіталізації хворих, збільшується кількість летальних випадків.

Родзинка нашої футбольної команди у сильному командному дусі!

12 жовтня команда юнаків Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка переможці II етапу змагань з міні футболу серед допризовної молоді відвідали у Львові відбірний матч чемпіонату світу з футболу Україна – Боснія та Герцеговина.

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 11 до 17 жовтня 2021 року (із врахуванням вихідних днів)  здійснили 1368 моніторингових відвідувань, виявили 154 порушення (11%), склали 101 протокол, надали 75 пропозицій.