Фото без опису Фото без опису

26 жовтня 2021 року в сесійному залі Ланчинської селищної ради під головуванням секретаря ради Ольги Яремин відбувся "День депутата" до чергової X сесії, яка відбудеться 29 жовтня о 14:00 годині. Разом із доповідачами та керівниками структурних підрозділів депутати обговорювали питан ня Порядку Денного:

1. Про  внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».

2. Про фінансову автономію закладів загальної  середньої освіти Ланчинської селищної ради.

3. Про фінансову автономію Ланчинської дитячої музичної школи Ланчинської селищної ради.

4. Про затвердження Положення про бухгалтерську службу.

5. Про затвердження Стратегії розвитку Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка на 2021-2026 роки.

6. Про внесення змін до рішення сесії від 29 червня 2021 року № 347-7/2021 «Про створення комунального закладу «Центр культури і  дозвілля» Ланчинської селищної ради»

7. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

8. Про затвердження Положення про облікову політику комунального закладу культури «Центр культури і дозвілля» Ланчинської  селищної ради

9. Про затвердження Положення про оплату праці ,преміювання, встановлення надбавок, доплат та інших видів заохочень працівникам та керівникам комунального закладу культури «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради.

10. Про передачу майна в оперативне управління КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради

11. Про передачу майна на баланс КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради

12. Про  затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області за ІІІ квартал.

13. Про затвердження програми «Онкологія» на 2022-2024 роки Ланчинської селищної ради.

14. Про затвердження програми «Протидія захворювання на туберкульоз у жителів Ланчинської селищної ради» на 2022-2024 роки.

15. Про затвердження цільової соціальної програми «Протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу» на 2022-2024 роки.

16. Про затвердження цільової Програми «Духовне життя» на 2022-2026 роки

17. Про регіональну цільову комплексну програму “Культура Івано-Франківщини”

на 2022-2026 роки.

18. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради».

19. Земельні питання.

20.Різне.

Фото без опису Фото без опису

Під час обговорення проектів рішень кожен з депутатів селищної ради мав можливість подати пропозиції та зауваження. Розгляд матеріалів чергової X сесії продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій.