З 23 вересня в усіх регіонах України встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки

21 вересня під головування Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до якого долучилися голови обласних державних адміністрацій.

На Прикарпатті відбулася пероральна вакцинація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території області в період з 08.09.2021 по 11.09.2021 року, відповідно до виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2021 рік, проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджували шляхом розкидання авіатранспортом на території лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Всього розкинуто 307,1 тис. приманок на території 12,284 тис. км².