ЛАНЧИНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЄ ДОПОМОГУ У СТВОРЕННІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 05.03.2019 16:16

У десятьох об’єднаних територіальних громадах області невдовзі створять сучасні Центри надання адміністративних послуг. Про це стало відомо за результатами тематичної конференції, яку було організовано сьогодні Програмою «U-LEAD з Європою» для представників ОТГ з усієї України. В конференції, яка відбулася в місті Києві взяв участь селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.
       На заході
 відбулось підписання меморандуму про співробітництво між виконавцем (Програма «U-LEAD з Європою, - ред.) та очільниками територіальних громад Івано-Франківщини. Допомогу в утворенні та модернізації  ЦНАП отримає і Ланчинська об’єднана територіальна громада.