В рамках Президентської ініціативи «Медична реформа у сільській місцевості» організаційний комітет  започаткував серію публічних заходів з інформування, навчання та імплементації програми .

В рамках Президентської ініціативи «Медична реформа у сільській місцевості» організаційний комітет започаткував серію публічних заходів з інформування, навчання та імплементації програми .

21 травня 2018р.  у м. Києві відбулася конференція «9 кроків імплементації проекту медичної реформи  для сільської місцевості» на якій були присутні  головний лікар Ланчинського ЦПМСД Тодорів І.В. та головний спеціаліст з питань  охорони здоров’я Ланчинської селищної ради ОТГ Сопилюк М.І.

З нагоди Дня Героїв відбулася урочиста хода

17 травня 2018року, на свято Вознесіння Господнього з нагоди Дня Героїв відбулася урочиста хода по вулиці Незалежності в селищі Ланчин, в  якій взяли участь керівництво громади,  священики,    керівники бюджетних установ та організацій, учні  та мешканці громади.

Голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович зустрівся  з фахівцями Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

15 травня 2018 року голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович зустрівся  з фахівцями Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Іриною Кисляк та Іванною Зінченко.

11 травня 2018 року до Дня захисту дітей відбулося засідання «круглого столу» для учнів 7-го класу Ланчинського ліцею на тему: «Знай дитино свої права»

11 травня 2018 року до Дня захисту дітей завідувачем Ланчинської міської бібліотеки для дітей - Наталією Яремин організовано засідання «круглого столу» для учнів 7-го класу Ланчинського ліцею на тему: «Знай дитино свої права». Засідання «круглого столу» провів юрист Ланчинської селищної ради ОТГ – Максим Скрінніков, який роз’яснив юним слухачам їх права та обов’язки, пояснив різницю між злочинами та правопорушеннями розповів про види і форми домашнього насильства та звернув увагу дітей на відповідальність за вчинення правопорушень і злочинів.

Штормове (метео) попередження

Протягом доби 17 травня по області та місту очікується грози, град, посилення південного вітру 15-20 м/с, сильний дощ.