11 травня 2018 року до Дня захисту дітей відбулося засідання «круглого столу» для учнів 7-го класу Ланчинського ліцею на тему: «Знай дитино свої права»

Дата: 17.05.2018 14:07

11 травня 2018 року до Дня захисту дітей завідувачем Ланчинської міської бібліотеки для дітей - Наталією Яремин організовано засідання «круглого столу» для учнів 7-го класу Ланчинського ліцею на тему: «Знай дитино свої права». Засідання «круглого столу» провів юрист Ланчинської селищної ради ОТГ – Максим Скрінніков, який роз’яснив юним слухачам їх права та обов’язки, пояснив різницю між злочинами та правопорушеннями розповів про види і форми домашнього насильства та звернув увагу дітей на відповідальність за вчинення правопорушень і злочинів.

Захід проведений з метою поглиблення дітьми знань щодо своїх прав та обов’язків, розмежовування злочинів від правопорушень та підвищення рівня свідомості дітей як учасників правових відносин у суспільстві.