З нагоди Дня Героїв відбулася урочиста хода

Дата: 18.05.2018 16:14

17 травня 2018року, на свято Вознесіння Господнього з нагоди Дня Героїв відбулася урочиста хода по вулиці Незалежності в селищі Ланчин, в  якій взяли участь керівництво громади,  священики,    керівники бюджетних установ та організацій, учні  та мешканці громади.

Урочистий захід розпочався поминальною панахидою на честь борців за волю України.

Під час ходи відбулося покладання квітів і лампадок до барельєфу героям Небесної Сотні, могили Героїв Січових Стрільців, могили Героїв УПА, а також лунали відомі українські пісні «Ой у лузі червона калина» та « Повіяв вітер степовий».

Розпочали урочисте віче « Україна - колиска героїв » присвячене захисникам української державності, які віддали своє життя за Українську державу Гімном України та хвилиною мовчання.

«Нинішньою ходою ми з вами засвідчуємо повагу та віддаємо шану героям України, які віддали своє життя за її волю, честь і славу.

Життя людини це постійна боротьба, а для героїв, пам'ять яких ми вшановуємо – боротьба за Україну це було їхнє життя»-відзначив голова Ланчинської  селищної ради Володимир Попович.

"Герої не вмирають, вони навіки залишаються в історії Батьківщини та серцях народу."