Фото без опису Фото без опису

28 травня відбулося II пленарне засіданні чергової 6 сесії VIII демократичного скликання Ланчинської селищної ради. У засіданні взяли участь 17 депутатів. На сесії розглянули всі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. Засідання тривало майже 4 години.

На початку сесійного засідання депутати одноголосно підтримали перших 5 питань порядку денного, а саме:

- звернення Івано-Франківської міської ради до Президента України В. Зеленського, Верховної ради України щодо підготовки до відсічі вторгнення московського агресора;

- клопотання обласної ради повторного присвоєння звання Героя України Провіднику Організації Українських Націоналістів Степанові Бандері та Головнокомандувачу Української Повстанської Армії Роману Шухевичу;

- звернення обласної ради щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій "Опозиційна платформа - За життя" та "Парія Шарія";

- звернення Ланчинської селищної ради до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо реєстрації актів цивільного стану громадян в Державному реєстрі на території Ланчинської громади;

- звернення Ланчинської селищної ради до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, Голови Івано-Франківської області державної адміністрації Андрія Бойчука народних депутатів України від Прикарпаття від жителів Івано-Франківщини щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків та запобігання надзвичайної ситуації в Ланчинській громаді.

Також заслухали начальника Відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайла Ковальчука та затвердили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради.

Важливими питаннями на сесії було затвердження проєктно-кошторисної документації:

- "Нове будівництво рекреаційної зони з облаштування джерел в урочищі "Забереж" в селищі Ланчин;

- "Капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Ланчинської гімназії у селищі Ланчин";

- "Благоустрій території парку імені Б. Хмельницького в селищі Ланчин".

Також на II пленарному засіданні депутатами Ланчинської селищної ради підтримано звернення щодо скасування Постанови КМУ «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

Серед інших планових проєктів рішень – це надання дозволів на розробку документації із землеустрою, проведення інвентаризації земель, включення земельних ділянок комунальної власності в перелік земельних ділянок, права оренди на які пропонуються на земельних торгах окремими лотами та інші питання.