Фото без опису

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов дo рідної землі, мужність та героїзм.

У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.

Щиро бажаю всім воїнам Національної гвардії міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Вірю, що разом ми захистимо нашу незалежність, а в Україні вже найближчим часом запанує мир!

 

З повагою

селищний голова                                                                                                                                  Надія Данилюк